PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Podskalí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Podskalí se nachází na cestě směrem do zimního lyžařského střediska Zadov-Churáňov 2,5km od Zadova v nadmořské výšce 900m/m. Jako tip pro výlety je možné uvést: Výlet na Churáňov zde je možné si prohlédnout jednu z nejstarších meterologických stanic a zároveň se pokochat výhledem do okolí projít se po zelené turistické značce přes vrchol Přilby k rozcestí U Františka a po modré příjdeme přes Novou Huť zpět na Churáňov.Podívat se na Kvildu,která je rekreačním střediskem na Šumavských pláních.Byla založena ve 14.století.V současné době prožívá nápor turistů jak v letním tak i v zimním období.Z Kvildy je možné prodloužit výlet k pramenům Vltavy,také se mu říká černý potok.Zde v oblasti Kvildy je k dosažení Horská Kvilda,Jezerní Slať,Novosvětská slať,Chalupská slať,naučná stezka Povydří,Antigl,Údolí Vydry,Borová Lada,Čenkova Pila,Modrava a mnoho dalších přírodních krás jihozápadní Šumavy
Vybavení a služby
Objekt penzionu se skládá 2x horské vilky. Rekreantům je nabízeno ubytování v 2, 3 a 4 lůžkových apartmánech, které jsou výhodné pro rodiny s dětmi. Každý apartmán je pod uzavřením a moderně vybaven ložnice, koupelna, WC, obývací místnost, lednice. Celý objekt penzionu je vybaven WIFI připojením k internetové síti poplatek 25,-Kč/den. K areálu penzionu patří 2 hřiště na míčové hry, v oblasti jediný bazén 20x13m s filtrací, půjčovna horských kol, velké parkoviště, odpočinkové plochy. Pension poskytuje svým rekreantům občerstvení a stravu v restauraci v objektu penzionu.V případě vlastního vaření,je pro tyto účely v objektu penzionu připravena malá jídelna s možností vaření a ohřevu jídel.Za použití se platí poplatek 20Kč/osoba/den.V celém penzionu je zákaz kouření.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí lyžařský areál Zadov-Churáňov (2km) - sjezdové a běžecké lyžování. Značené turistické cesty vedou návštěvníky z penzionu do nádherné šumavské krajiny. Penzion je umístěn v chráněné krajinné oblasti na hranici s národním parkem obklopen lesní krajinou.